oppimine-tunniplaan

Tunniplaan 2019/2020 õppeaastal

 

Esmaspäev

  1.A klass 2.A klass 3.A klass 4.A klass 5. klass 6.A klass 7. klass 8. klass 9. klass
1. matem. eesti keel eesti keel eesti keel kunst eesti keel matem. geograafia inglise P/vene
2. muusika  kehaline matemaatika inglise keel ajalugu kunst infotehnol geograafia matem.
3. eesti keel matemaatika eesti keel loodus matem. inglise B/vene kunst eesti keel bioloogia
4. eesti keel loodus ja inim inimeseõp matemaatika eesti keel inglise P/vene geograafia matem. kunst
5.   kunst ja tööõp kunst ja tööõp infotehnol eesti keel matemaatika kehaline kunst inglise B/vene
6.     kunst ja tööõp   matem. vene keel kehaline kirjandus bioloogia
7.               kehaline inglise P/vene
8.                  
 

Teisipäev

  1.A klass 2.A klass 3.A klass 4.A klass 5. klass 6.A klass 7. klass 8. klass 9. klass
1. matem eesti keel eesti keel eesti keel eesti keel kehaline matemaatika bioloogia inglise B/vene
2. eesti keel matemaatika eesti keel matemaatika inglise keel matemaatika eesti keel bioloogia kehaline
3. eesti keel muusika matemaatika loodusõp loodusõp ajalugu inglise B/vene matemaatika kehaline
4. muusika eesti keel it-nuti kehaline matemaatika ühiskonnaõp inglise P/vene inimeseõp eesti keel
5.   kunst ja tööõp muusika kehaline töö- ja tehn eesti keel bioloogia inglise B/vene matemaatika
6.         töö- ja tehn inimeseõp klassijuhataja inglise P/vene matemaatika
7.           inglise B/vene   töö- ja tehn geograafia
8.               töö- ja tehn  
 

Kolmapäev

  1.A klass 2.A klass 3.A klass 4.A klass 5. klass 6.A klass 7. klass 8. klass 9. klass
1. matem matemaatika eesti keel eesti keel kehaline inglise P/vene eesti keel matem keemia
2. eesti keel eesti keel matemaatika inglise keel matem loodusõpetus muusika keemia eesti keel
3. kunst/tööõp eesti keel inglise keel muusika loodusõp eesti keel matemaatika kehaline ühiskonnaõp
4. kehaline loodus/inimeseõp loodus/inimeseõp matem inglise keel matemaatika geograafia eesti keel muusika
5.   kehaline kunst ja tööõp kunst muusika matemaatika inglise B/vene kirjandus geograafia
6.     muusika kunst   loodusõpetus inglise P/vene füüsika  
7.                  
8.                  
 

Neljapäev

  1.A klass 2.A klass 3.A klass 4.A klass 5. klass 6.A klass 7. klass 8. klass 9. klass
1. eesti keel eesti keel eesti keel eesti keel inglise keel eesti keel ajalugu matemaatika keemia
2. loodusõp matemaatika inglise keel eesti keel eesti keel matem ajalugu keemia ühiskonnaõp
3. kunst/tööõp loodus/inim matem inglise keel inimeseõp kehaline matem ajalugu eesti keel
4. kehaline rütmika inglise keel matem matem töö- ja tehn eesti keel ajalugu vene keel
5.     kehaline muusika eesti keel töö- ja tehn loodusõp matemaatika ajalugu
6.         kehaline   töö- ja tehn inglise P/vene ajalugu
7.         kehaline   töö- ja tehn inglise B/vene füüsika
8.                 töö- ja tehn
 

Reede

  1.A klass 2.A klass 3.A klass 4.A klass 5. klass 6.A klass 7. klass 8. klass 9. klass
1. eesti keel eesti keel eesti keel kehaline infoteh muusika matemaatika inglise P/vene eesti keel
2. rütmika matem matem eesti keel ajalugu loodusõp eesti keel inglise B/vene matem
3. matem kunst/tööõp kehaline matem eesti keel inglise B/vene loodusõp muusika matem
4. kunst/tööõp muusika kehaline tehn õp eesti keel ajalugu inimeseõp füüsika inglise keel
5. klassijuh klassijuh klassijuh tehn õp klassijuhataja eesti keel inglise B/vene klassijuh füüsika
6.       klassijuh   kehaline inglise P/vene   klassijuh
7.                  
8.                  


Tunniplaan - väikeklassid 2019/2020 õppeaastal

 

Esmaspäev

  1.B KLASS 2.B KLASS 3.B KLASS 4.B KLASS 4.C KLASS 6.B KLASS
1. muusika muusika inglise keel R inglise keel B eesti keel matemaatika
2. eesti keel eesti keel eesti keel matemaatika matemaatika kunstiõp
3. matemaatika matemaatika matemaatika eesti keel inglise keel P inglise keel B
4. kehaline kehaline loodus- ja inimeseõpetus loodusõp loodusõp vene keel
5.     klassijuhataja muusika muusika loodusõpetus
6.           vene keel
7.            
8.            
 

Teisipäev

  1.B KLASS 2.B KLASS 3.B KLASS 4.B KLASS 4.C KLASS 6.b KLASS
1. eesti keel eesti keel muusika eesti keel inglise keel P kehaline
2. eesti keel eesti keel eesti keel eesti keel matemaatika matemaatika
3. matemaatika matemaatika matemaatika matemaatika eesti keel eesti keel
4. loodusõp loodusõp eesti keel matemaatika eesti keel kirjandus
5. kunsti- ja tööõpetus kunsti- ja tööõpetus kunsti- ja tööõpetus kehaline kehaline matemaatika
6.           ühiskonnaõp
7.           inglise keel B
8.            

 

Kolmapäev

  1.B KLASS 2.B KLASS 3.B KLASS 4.B KLASS 4.C KLASS 6.B KLASS
1. matemaatika matemaatika inglise keel R inglise keel B eesti keel vene keel
2. eesti keel eesti keel eesti keel kehaline kehaline eesti keel
3. matemaatika matemaatika matemaatika kehaline kehaline matemaatika
4. kunst/loodusõp kunst/loodusõp loodus- ja inimeseõpetus eesti keel matemaatika kirjandus
5.       töö- ja tehnoloogiaõp töö- ja tehnoloogiaõp ajalugu
6.            
7.            
8.            

 

Neljapäev

  1.B KLASS 2.B KLASS 3.B KLASS 4.B KLASS 4.C KLASS 6.B KLASS
1. kehaline kehaline muusika matemaatika matemaatika loodusõpetus
2. eesti keel eesti keel eesti keel muusika muusika inimeseõpetus
3. muusika muusika matemaatika infotehnoloogia infotehnoloogia kehaline
4. matemaatika matemaatika kunsti- ja tööõpetus eesti keel eesti keel töö- ja tehnoloogiaõp
5.       loodusõpetus loodusõpetus töö- ja tehnoloogiaõp
6.            
7.            
8.            

 

Reede

  1.B KLASS 2.B KLASS 3.B KLASS 4.B KLASS 4.C KLASS 6.B KLASS
1. eesti keel eesti keel inglise keel R inglise keel B matemaatika muusika
2. rütmika rütmika eesti keel matemaatika inglise keel P eesti keel
3. kunsti- ja tööõpetus kunsti- ja tööõpetus kehaline eesti keel eesti keel inglise keel B
4. loodusõpetus loodusõpetus kehaline kunstiõp kunstiõp matemaatika
5. klassijuhataja klassijuhataja   kunstiõp kunstiõp ajalugu
6.       klassijuhataja klassijuhataja kehaline
7.            
8.            
uuendatud 09.09.2019