oppimine-Konsultatsioonid ja õpiabi

Konsultatsioonid ja õpiabi 2021/2022 õppeaastal

Õpiabirühma tunnid

Klass Nädalapäev Kellaaeg Õpetaja
1.a klass Teisipäev
Neljapäev
12.30-13.15
12.30-13.15
Alice Põdra
1.b 2.b klass Teisipäev
Neljapäev
8.00-8.30
12.30-13.15
Maarja Martsik
2.a klass Teisipäev
Neljapäev
8.00-8.30
13.25-14.10
Piret Stömberg
3. klass
inglise keel
Teisipäev 8.00-8.30 Annely Blum
3.a klass Kolmapäev
Neljapäev
13.25-14.10
13.25-14.10
Karin Keskla
3.b 4.b klass Teisipäev
Neljapäev
12.30-13.15
12.30-13.15
Laura Pajussaar
3.c klass Esmaspäev
Kolmapäev
12.30-13.15
13.25-14.10
Anita Aas
4.a klass Kolmapäev
Reede
08.00-08.30
08.00-08.30
Piret Vares
5.a klass Reede 12.30-13.15 Anita Aas
5.b klass Reede 12.30-13.15 Janne Türkel
6.a klass Teisipäev 14.20-15.05 Anita Aas
6.b klass Reede 12.30-13.15 Riina Tobreluts
6.c klass Esmaspäev 14.20-15.05 Keiti Elken
7. klass Neljapäev 08.00-08.30 Vilja Padonik
8.a 8.b klass Neljapäev 14.20-15.05 Vilja Padonik
9. klass Kolmapäev 08.00-08.30 Vilja Padonik
 

Konsultatsioonid

Õppeaine Aineõpetaja Nädalapäev Kellaaeg
Inglise keel Annely Blum Kolmapäev 08.00-08.30
Inglise keel Andra Petrova Reede 08.00-08.30
Vene keel Eerika Mikk Kolmapäev 08.00-08.30
Eesti keel Eve Kruusmaa Teisipäev
Neljapäev
08.00-08.30
08.00-08.30
Matemaatika
Füüsika
Hilja Roostik Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
08.00-08.30
08.00-08.30
08.00-08.30
08.00-08.30
08.00-08.30
Matemaatika Vilja Padonik Esmaspäev
Teisipäev
14.20-15.05
14.20-15.05
Ajalugu Maie Nõmmik Neljapäev 14.10-14.55
Ajalugu Piret Vares Teisipäev 13.25-14.10
Ajalugu Anu Sepajõe Neljapäev 08.00-08.30
Ühiskonnaõpetus Anu Sepajõe Esmaspäev
Teisipäev
08.00-08-30
14.20-15.05
Loodusained Külli Štukert Esmaspäev 13.25-14.10
14.20-15.05
Muusika Aire Aros Kolmapäev 14.20-15.05
Keemia Alise-Valentine Prits Reede 08.00-08.30
Infotehnoloogia Piret Strömberg Neljapäev 14.10-14.55
Kehaline kasvatus Karin Põdra Neljapäev 14.10-14.55
Kehaline kasvatus Rainis Naur Esmaspäev 08.00-08.30
Kunst Mari Riina Mölder Esmaspäev 14.15-15.00